Фарьорските острови и Латвия завършиха 1:1 в мач група 1 на Дивизия "D" на Лигата на нациите. Резултатът може да се приеме като положителен за домакините, които за начело със 7 точки.

Давис Икауникес откри за латвийците в 25-ата минута, но Одмар Фаерьое изравни само три минути по-късно. През второто полувреме така и не се стигна до промяна на резултата.

Интригуващият двубой беше ръководен от авторитетния български рефер Ивайло Стоянов.

От 21:45 часа е другият мач от групата между Андора и Малта. Преди него начело са Фарьорските острови със 7 точки. Латвия е на втора позиция с 3 точки от 3 равенства. Тимовете на Малта и Андора са с по 1 точка.

Тжай Де Бар донесе победата на Гибралтар като гост над Лихтенщайн. Той отбеляза единственото попадение на "Рейнпарк Щадион" в десетата минута. До края двубоят беше изпъстрен с много грубости, като домакините получиха 4 жълти картона, а гостите 7.

В група 2 от Дивизия D" има само три отбора. Така Гибралтар е начело с 6 точки, Лихтенщайн е с точки, а Сан Марино традиционно е без точка и без вкаран гол.