Завършиха първите два мача от днешната програма на Лига Европа. И двете срещи бяха от група 1 на Дивизия "C" и приключиха при еднакъв резултат - 2:0 за домакините.

На своя стадион "Стад Жози Бартел" Люксембург се наложи над Кипър с две попадения на Даниел Синани в 12-ата и 26-ата минута.

Черна Гора поведе с 1:0 на Азербайджан с гол на Стеван Йоветич в деветата минута. Игор Иванович отбеляза второто попадение на стадион "Под горицом" в 71-ата минута

Така след изиграването на половината срещи начело е Черна гора с 9 точки и голова разлика 5:0. На втора позиция е Люксембург с 6 точки и 4:2. Азербайджан е с 3 точки и 2:4, а Кипър е с три загуби и 0:5.

Във вторник Кипър гостува на Азербайджан, а Черна гора ще приеме Люксембург в битката за първото място.

Испания - Швейцария и Украйна - Германия са днешните интересни мачове от Лигата на нациите