Бившият футболист на ЦСКА Христо Янев игра цял мач при равенството 2:2 на Гренобъл с Шатору в среща от 4-ия кръг на втора френска дивизия.

Янев отново се представи отлично като след негово центриране от корнер Матю Вивиан изравни в 55-ата минути. В 63-ата Янев имаше отлична възможност да се разпише, но вратаря спаси неговия удар.

Домакините откриха чрез Бате в 52-ата минута, а три по-късно Вивиан изравни. Отново Шатору поведе чрез Ел Жадеуи в 92-ата минута, а в 95-ата Пеле изравни.

В другия мач с българско участие Димитър Рангелов влезе като резерва на мястото на Едгард Луе Гнолеба в 33-ата минута при равенството 2:2 на Страсбург при гостуването на Ниор.

Домакините поведоха с 2:0 до 22-ата минута, но чрез голове на Абдесадки и Екобо Страсбург изравни до 41-ата минута.

Емил Гъргоров не взе участие в мача поради контузия.

Димитър Макриев също не се появи в игра за Дижон, който победи с 1:0 като домакин Реймс.

В класирането води Бастия с 10 точки, Гренобъл е на седмо място със 7 точки, Страсбург на 11-о с 5, а Дижон на 12-о също с 5 точки актив.