Българинът Христо Янев не започна в стартовите 11, но влезе 20 минути преди края при равенството на тима си Гренобъл като гост на Кретей в мач от 25-я кръг във френската Лига 2.

Срещата завърши при резултат 1:1, а тимът домакина Кретей завърши мача с 9 души, след като Патака и Грегори видяха червения цвят на картона съответно в 89-ата и 70-ата минути, но отборът на Янев не успя да вземе нещо повече от точка, записвайки пети пореден шампионатен мач на без победа.

Резултатът в срещата бе открит още в 10-ата минута, като Креморган даде ранен аванс на гостите. В самия край на първата част обаче Ефа Овона успя да изравни и да донесе точката за домакините.

Наставникът на Гренобъл Поликуен вкара бившия футболист на ЦСКА малко, след като отборът му получи числово преимущество, но дори и той не успя да помогне на отбора си да се поздрави с 3-те точки.

Янев бе първата смяна на треньора на Гренобъл Поликуен, влизайки на мястото на Мартиал Робен в 70-ата минута, малко, след като отборът му остана с човек повече на терена. Появата на българина обаче не успя да промени съдбата на тима.

След това равенство Гренобъл събра актив от 25 точки, като се свлече до 8-ата позиция в класирането