Последният мач от 21-ия кръг на френската Лига 1 между отборите на Олимпик Лион и Олимпик Марсилия завърши без победител - 1:1. Най-голям принос за равенството има вратарят на марсилци Стив Манданда, който направи невероятни спасявания.

Двете попадения в мача паднаха след почивката. Първи откриха резултата гостите. В 63-ата минута след бърза атака на Марсилия Миши Бачуай отклони топката за Реми Кабеля, който стреля за 1:0. Изравняването дойде в 79-ата минута, когато топката беше центрирана в наказателното поле от Валбуена, където Корентен Толисо засече във вратата на безупречния Манданда.

Равенството разочарова и двата отбора, тъй като ги остави далеч от местата, даващи право за участие в евротурнирите. Те имат по 30 точки и делят 8-ото място, като марсилци имат предимство по голова разлика.