Димитър Бербатов изрази мнението си преди неделния двубой на неговия Монако срещу Лил от 30-ия кръг на Лига 1. Митко също така разкри как е протекла адаптацията му в тима и обясни, че е приет по отличен начин от всички в клуба.
"Интеграцията ми в отбора беше много бърза и лесна, тъй като всички ме приеха много добре. Аз се опитвам да играя футбол, за да доставям удоволствие на себе си и на хората, които ме гледат. Никога не съм се стремя да гоня някакви определени статистики", каза Митко пред медиите.
"Отборът е все още млад, има много талантливи момчета и има накъде да прогресира. Проектът на Монако е много вълнуващ за мен и наистина съм много доволен, че съм част от него. За мача с Лил трябва да дадем всичко най-добро от себе си, тъй като се изправяме срещу един много сериозен противник", допълни Бербатов.
Неговият треньор- Клаудио Раниери пък за пореден път каза, че е доволен от начина, по който българският нападател се адаптира към отбора.
"Аз съм изненадан от начина, по който той се адаптира към отбора. Харесвам неговата решителност и желание да помага. Той играе и в защита"
Скарамуш
на 22.03.2014 в 06:38:16 #6В двора на едно училище децата разцъквали мачле. Влязъл Бербатов, погледал десетина минути играта и попитал: - Момчета, може ли да се включа и аз? - Може! - викнали децата. - Сядай на пейката!

AC23
на 22.03.2014 в 01:51:49 #5Хлапе...сега разбрах... а ми те Леффффски Джентълмени...играяат за удоволствието...на другите. Мутанец евала - правиш кефа на другите с коментарите си
хлапето
на 22.03.2014 в 00:30:14 #47. Ла Кост | 22.03.2014 00:27 Говедата и те играят за удоволствие muhihihihi рев ======================= ахахахаххаха
след 99 години гръмки победи и ринене на купи и титли из българия и света, що да не му отпуснат края и да си дадат малко почивка- празник имат, все пак.

хлапето
на 22.03.2014 в 00:27:59 #36. Triono | 22.03.2014 00:10 =========================== мда трионо, кадърните хора си заработват достатъчно пари и за ядене и за квото им душа поиска. абе, трионо, берба нали щеше да търка пейката в монако?
УмеренЦСКА
на 21.03.2014 в 20:34:49 #2"...Аз се опитвам да играя футбол, за да доставям удоволствие на себе си и на хората, които ме гледат. Никога не съм се стремя да гоня някакви определени статистики", каза Митко пред медиите. ------------ На мен ми допада тая житейско-футболна позиция на Бербатов! Него и у нас и в Англия все го псуваха, че не бил "борец"... Каквото и да се говори, той с тая си позиция все пак направи футболна кариера, стигна вече пределната футболна възраст, ако е доволен от себе си - негова си работа! ... И друг път съм се изказвал... Някои нашенци с репутация на "борци" нищичко не постигнаха в европейския футбол! То е хубаво да си "борец", ама и да си "на ти" с топката, какъвто беше Стоичков като футболист! Бербатов не е борец, но е "на ти" с топката и постигна все пак нещо. А тия, които бяха само с репутация на "борци"?
КomunistoOnojdach
на 21.03.2014 в 19:07:57 #1И моят Лудогорец игра за удоволствие в Европа. Ама за чуждо удоволствие - на Базел и Валенсия..