Белгия и Мексико завършиха при зрелищно 3:3 в контрола. Двата състава сътвориха зрелище за привържениците, белязано с обрати и достатъчно голове.

"Червените дяволи" поведоха с 1:0 в 17-ата минута след попадение на намиращия се в добра форма Еден Азар. Последва обаче отпускане в редиците на белгийците, които бяха наказани малко преди края на полувремето.

Те получиха гол след точно изпълнена дузпа от страна на Гуадрадо, и така при 1:1 дойде почивката.

Втората част бе още по-интересна, а зрителите видяха цели 4 попадения.

Белгия отново поведе в резултата след гол на Ромелу Лукаку в 55-ата минута. Пет минути по-късно обаче мексиканците вече бяха тези, които имат преднина от едно попадение, след два гола на Лозано.

Все пак Ромелу Лукаку, който се намира в голова суша в последните мачове на Манчестър Юнайтед, вкара второто си попадение в мача, фиксирайки крайното 3:3.

Белгия - Мексико 3:3