Аржентина победи Мароко с 1:0 в контролна среща, играна в Танжер. "Гаучосите" бяха в доста експериментален състав. Отсъстваше и голямата звезда Лионел Меси.

Срещата се игра при много силен вятър, който също попречи да видим по-добър футбол. Единственото попадение в срещата вкара Анхел Кореа в 83-ата минута.

Аржентина пък бе близо до попадение в 32-ата минута, когато истрел от фаул на Леандро Паредес рикошира в Лаутаро Мартинес и топката премина опасно близо до гредата, но в аут.

Снимка 414637

Източник: Twitter

В 53-ата минута Мбарк Бусуфа напредна на скорост и бе спънат на ъгъла на наказателното поле. Вместо да отсъди дузпа обаче реферът прецени, че нарушението е извън пеналта.

В 83-ата минута Анхел Кореа нахлу в наказателното поле и вкара единственото попадение в срещата.