Българският национален отбор по хокей на лед за младежи до 20 години записа втора загуба на световното първенство в дивизия III, провеждащо се в София.

Красимир Анев спечели бронзов медал от Европейското първенство по биатлон!

Краси Анев спечели бронзов медал от европейското в Италия!

Спринтът при жените е по-късно днес

Възпитаниците на Станислав Мухачов бяха надиграни от своите връстници от Китай с 4-10 (1-3, 2-5, 1-2).

Даниел Дилков отбеляза два гола и направи две асистенции. Мирослав Василев вкара гол и записа една асистенция. Четвъртото попадение беше дело на капитана Веселин Диков.

Младият китаец Руди Ин наниза два гола и добави три асистенции. Цяни Хуан, Цзин Ван и Юян Хоу също по двата пъти поразиха българската врата.

България има 1 победа и 2 загуби. В първия си мач "лъвчетата" сломиха Нова Зеландия с 5-3, след което загубиха от силния отбор на Израел с 3-4. Те са на четвърто място от 5 участващи отбора.