Тампа Бей Лайтнинг победи с 5:1 гостуващия Каролина Хърикейнс пред 20 000 зрители в мач от поредния кръг от редовния сезон в Националната хокейна лига.

Хеттрик за домакините вкара Мартин Луис като и трите му попадения паднаха във втората третина на двубоя (в 10-ата, 15-ата и 17-ата минута на частта).

В първата третина Федотенко изведе домакините напред, а в третата част Льокавалиер направи 5:0, преди Стаал да направи загубата на Каролина по-почетна - 1:5.

Вратарят на Тампа Бей Денис отрази 24 удара отправени към вратата.

В най-резултатния мач Отава Сенатърс разгроми Торонто Мейпъл Лийвс със 7:2. Хеттрик вкара Хийтли.

Това е втора победа за "сенаторите" над този противник в рамките на няколко дни, след като победиха като гост с 6:2 сега успехът беше още по-категорична.