Дани Хийтли вкара своя гол №47, а Майк Фишър се разписа на два пъти за успеха на своя Отава Санатърс с 5:2 над гостите си от Монреал Канейдиънс в среща от поредния кръг в НХЛ.

Фишър, Джейсън Спеца и Майк Комри се отчетоха с по гол в първата третина, а Отава достигна гросмайсторската граница от 100 точки в един сезон. Това бе и четвърта поредна победа за „сенаторите", които регистрираха шести успех в последните си 9 мача.

Фишър опъна мрежата на гостите за второто си попадение в заключителната трета част, докато Нийтли имаше лесната задача да се разпише на празна врата.

Шелдън Съри от Монреал вкара 18-ят си гол за сезона, като междувременно се доближи до Денис Потвин и Адриан Окойн в рекорда за най-резултатен защитник в Лигата.