Четири гола в последната третина донесоха победата с 6:4 на Ню Йорк Рейнджърс срещу новака Вегас Голдън Найтс.

Уинипег разгроми Питсбърг, Калгари излъга Вашингтон

Резултати от играните мачове в НХЛ

Дейвид Перон отбеляза за 2:4 малко преди втората почивка и даде надежда на гостите за нов успех.  В 45-та минута Перон получи двойно наказание и 40 секунди по-късно Крис Келдър намали. В 50-та минута Павел Бучневич изравни.

Домакините получиха психологическо предимство и Мика Зибанеяд вкара победното попадение 6 минути преди сирената. Майкъл Грабнер затвърди победата минута преди края.

Това е трета загуба за хокеистите от "столицата на хазарта", които започнаха да губят темпо след отличния си старт в НХЛ.