В оспорван двубой от първенството на НХЛ Бостън победи с 6:5 домакините от Монреал.

В първата третина гостите поведоха с попадения на  Мъри и Щурм, като преди това домакините бяха повели в резултата с попадението на Латендрес,което падна в 10-ата минута.

Най-резултатна беше втората третина, когато паднаха цели 5 попадения. Този път домакините вкараха едно повече и изравниха резултата на 4:4.

В решителната трета част на двубоя гостите се оказаха по-добри и успяха да наложат волята си. С две попадения на Стюарт Бостън регистрира победата си. Вратарят на гостите Томас отрази 34 удара към вратата си, а Хюет допусна четири попадения от отправените  към него едва 16 удара. Слабата игра на вратаря принуди треньорското ръководство да го замени с Ебишър, който пази добре но не успя да спаси тима от загуба.

От 14 удара допусна само два гола, но те се оказаха решителни за загубата на отбора.