Детройт Ред Уингс обърна Бостън Брънс за победата с 4:2, в мач от Националната хокейна лига на САЩ и Канада. "Червените крила" губеха с 1:2 след първата част, но в последните две третини бяха безкомпромисни.

Летящ старт за гостите даде от Бостън даде Тейлър Сегуин с гол още в първата минута. Пет по-късно обаче Тод Бертуци попадна в прегръдките на съотборниците си за 1:1. Брънс седеше с една идея по-добре на леда и в средата на първата част отново поведоха - този път чрез Бард Маршан.

Във втората третина домакините от Детройт пързаляха много по-бързо и започнаха да контролират събитията по-често. Показателно за това бяха двата гола на Павел Дацюг и Крис Дрейпър за обрата до 3:2. В последната трета част Бертуци фиксира крайното 4:2 с второто си попадение в срещата.