Футболистите на Нефтохимик ще получат премии за равенството с Лудогорец. Сумата, която ще постъпи по сметката на "шейховете", остава в тайна, но е ясно, че играчите ще бъдат изключително доволни.

От ръководството на клуба са останали впечатлени от играта срещу родния шампион и от характера, с който бургазлии грабнаха едната точка, пише "Меридиан мач". Поради тази причина почти веднага след двубоя са заявили, че ще има финансов стимул за играчи и треньорско ръководство.

Ицо Янев щастлив: Малко отбори могат да играят така срещу Лудогорец

"Притежаваме футболисти с качества"

Припомняме, че Нефтохимик стигна по доста драматичен начин до 1:1 срещу водения от Георги Дерменджиев отбор. На стадион "Лазур" гостите откриха резултата в заключителните минути с фамо-зен гол на Марселиньо. "Шейховете" обаче не се предадоха и минута преди края на двубоя отбелязаха за крайното 1:1 чрез Илия Миланов.