Нефтохимик разби със 7:1 Несебър в последната си контрола преди старта на Втора лига.

Симеон Баев откри резултата за тима от третия ешелон в 28-ата минута. Малко след това Живко Петков изравни, а до края на полувремето се разписаха още Димитър Костадинов и още веднъж Петков.

На полувремето наставникът на "шейховете" Диян Петков направи пет смени, а в 60-та минута замени още четирима играчи. Надмощието на бургазлии през второто полувреме продължи да бъде голямо и това доведе до 4 попадения.

Деян Христов бе точен за 4:1, а десет минути по-късно Боримир Карамфилов отбеляза за 5:1. Кристиян Парашкевов вкара за 6:1, а крайният резултат оформи Боримир Карамфилов.

Нефтохимик с нов изпълнителен директор

Мястото на Павел Бошнаков като изпълнителен директор на Нефтохимик ще заеме Живко Авджиев