Нефтохимик спечели три точки от гостуването си на Гигант (Съединение) в 24 кръг на Югоизточната Трета лига.

"Шейховете" надделяха над домакините си с 1:0. Първата част на двубоя завърши при нулево равенство, след няколко пропуснати положения от страна на "зеления" тим. На два пъти Николай Костов имаше шанс да открие резултата, но ударите му срещнаха гредата.

Пета поредна победа за Нефтохимик в Трета лига

"Шейховете" надвиха Димитровград с 3:0

След почивката атаките към вратата на домакините продължиха, но единственото попадение падна 15 минути преди края, когато Николай Костов бе точен от пряк свободен удар. Следващият кръг от първенството е тази сряда, когато в 17:00, "шейховете" ще посрещнат на стадион Лазур тима на Марица (Пд).

Състав на Нефтохимик: Мюмюнов, Милков, Жеков, Костов, Г. Радев, Цонков (Божинов), Филипов, Георгиев (Ц.Чахов), Иванов, Карамфилов (М.Радев), Христов.