Отборът на Нефтохимик записа минимална победа с 1:0 над Несебър в днешната контрола между двата тима, играна на стадион "Българово".

Феновете на Нефтохимик с искане за стадион "Лазур"

Вижте за какво става дума

Единственото попадение бе дело на Виктор Янев в 69-ата минута, когато той бе точен от дузпа.

Старши треньорът на Нафтата - Благомир Митрев даде шанс за изява на петима юноши от отбора до 19 години - Кристиян Кръстев, Йолиян Милков, Иван Йорданов, Кристиян Кръстев и Златко Ненов.

През следващата седмица, тимът ще се изправи и срещу Созопол на същия стадион, но този път в двубой от първенството. Срещата е насрочена за 18-ти ноември от 14:30 часа.

Състав на Нефтохимик /първо полувреме/: Атанас Гичев, Кристиян Кръстев, Димитър Дончев, Цветан Чахов, Димитър Вълев, Живко Илиев, Цветан Филипов, Георги Бинев, Дзъмин Лиу, Йолиян Милков, Кирил Личев.

Състав на Нефтохимик /второ полувреме/: Атанас Гичев, Иван Йорданов, Кристиян Кръстев, Златко Ненов, Цветан Чахов, Стоян Калев, Живко Илиев, Георги Танев, Кристиян Парашкевов, Живко Комелов, Виктор Янев.