Втори жълт картон за Пехливанов.

83′

Русев влиза на мястото на Иванов.

80′

ГОООООЛЛЛ ЗА НЕФТОХИМИК! Галин Иванов прави резултата 2:1, след като засече с глава центриране на Вълчанов от фаул.

75′

Жълт картон за Галин Иванов.

74′

Романов напуска, Онуоха влиза.

73′

Жълт картон за Атанасов.

71′

ГООООЛЛЛ ЗА НЕФТОХИМИК! Илия Миланов изравнява резултата, след като бе оставен сам на далечна греда при центриране от фаул - 1:1!

68′

Жълт картон за Пехливанов.

67′

Домакините претендират за дузпа, твърдейки че футболист на Монтана е играл с ръка в наказателното поле. Съдията обаче отсъди удар от фаул.

63′

Несъществуваща засада на Галин Иванов спира голова атака на "шейховете".

52′

Домакините пропускат да изравнят. След центриране от фаул Илия Миланов вместо да засече топката в мрежата на метри от вратата, изпрати кълбото далеч от целта.

50′

Жълт картон за Гаджев.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Жълт картон за Виафане.

42′

Петър Атанасов получи топка пред вратата на съперника, но голмайсторът за Монтана в мача не успя да овладее кълбото добре и загуби.

35′

Пехливанов влиза на мястото на Огнянов.

24′

ГООООЛЛЛ ЗА МОНТАНА! Петър Атанасов открива за гостите, след като се възползва от подаване на Даниел Генов - 1:0!

20′

Доста грешките се наблюдават от страна на двата отбора в първите 20 минути.

10′

Монтана се опитва да пренесе събитията в половината на съперника, но до този момент не успява да стигне до положение пред вратата на Василев.

5′

Топката се разиграва предимно в средата на терена в първите минути на срещата на "Лазур".

1′

22. Руси Грозев

Нефтохимик приема Монтана в наглед протоколен мач от плейофите за оставане в Първа лига. След първата среща "шейховете" имат комфортен аванс, дошъл след победа с 3:1 като гост.

Поради тази причина Монтана, който и от гледна точка на резултатите през годината, е най-слабият отбор в шампионата, едва ли може да се надява на кой знае какво.

Крайният победител от срещата ще се изпревари срещу победителя от двойката Славия - Локо (ГО), който почти сигурно ще е отборът на столичани, тъй като играчите на Загорчич спечелиха с 3:0 като гост в първия мач.