Отборът на ЦСКА постигна 11-та победа в женското баскетболно първенство на България, след като разгроми с 30 точки разлика БК Стара Загора - 95:65 (26:21, 22:11, 23:11, 24:22). "Червените ангели" водеха от началото до края на мача, като най-голямата разлика бе 34 точки - 89:55 четири минути преди края. Двубоя пропусна Тифъни Джонсън, която има възпаление на окото, а дебют в родното първенство направи Латаша Байърс. За 25 минути тя завърши с 14 точки и 10 борби.

Най-резултатна за ЦСКА бе Таня Чиров с 21 точки, а за гостенките със 17 завърши Албена Бачкова.

Това бе трета загуба за сезона за гостенките.

В четвъртък ЦСКА пътува за последния си мач от Адриатическата лига с Херцег Нови (Черна гора), който е в събота от 19.00 часа.