Кирил Павловски приключи с 19 точки и 12 борби за бургазлии, Константин Коев също се отличи с „дабъл-дабъл" - 15 точки и 10 борби, а РостиславВицешампионът Левски записа поредна победа в Националната Баскетболна Лига, след като тази вечер записа очаквана победа при визитата си на аутсайдера Черноморец (Бургас) с 90:69. Най-резултатен за „сините" беше Арън Харпър с 21 точки, а Павел Иванов и Хрисимир Димитров приключиха с по 11.

Кирил Павловски приключи с 19 точки и 12 борби за бургазлии, Константин Коев също се отличи с „дабъл-дабъл" - 15 точки и 10 борби, а Ростислав Алексов и капитанът Димитър Рошманов завършиха съответно с по 12 и 11 точки.

Баскетболистите на Левски контролираха случващото се на терена още от първия съдийски сигнал и след първите десет минути преднината на „сините" вече беше 15 точки, като до почивката разликата скочи - 50:32.

През второто полувреме момчетата на Константин Папазов отново доминираха и авансът им доближи границата от 30 точки. Това позволи на спортно-техническия щаб на Левски да пусне в игра всички резерви, но въпреки това, разликата остана непроменена, за крайното 90:69. Алексов и капитанът Димитър Рошманов завършиха съответно с по 12 и 11 точки.