В среща от Националната баскетболна лига отборът на Ямбол загуби като домакин от Евроинс Черно море (Варна) със 74:89 (22:16, 25:28, 11:20, 16:25). През първата половина на срещата ямболските баскетболисти играха по-устремно и организирано и водеха в резултата.

Към края на третата четвъртина, след няколко смени, гостите овладяха терена и промениха резултата в своя полза. Три минути преди края на мача резултатът беше 68:84 точки, а една минута преди финалната сирена гостите увеличиха своята преднина на 71:89 точки.

За Ямбол най-резултатни бяха Павел Маринов с 18 точки, както и Иван Марчев с 16 и Кирило Скуматов с 13.

За Евроинс Кори Макинтош се отличи с 26, Брайс Шелдън добави 19, а Симеон Ценов 15 т.