Старши треньорът на БК ЦСКА Росен Барчовски коментира победата на своя отбор над Ямбол с 80:73 в среща от 20-ия кръг на Националната баскетболна лига за мъже.

"Свършихме си работата като резултат, но сами си направихме мача много труден. Изпуснахме още първото полувреме да направим разлика и да ги пречупим. Второто полувреме - още веднъж.

ЦСКА победи Ямбол и записа победа №10 в баскетболното първенство

Вижте подробности

Когато оставиш такъв отбор да се разиграе, става много трудно. Те идват със самочувствие от добрите си мачове напоследък - в Плевен, победата над Рилски спортист. Имат много интересни играчи. Силен Лилов през второто полувреме. Вкараха много трудни кошове. Но всичко идва от нас.

Усилията в защита трябва да са много повече. Ние си имаме много проблеми. Не искам да ги споменавам в момента - и в състава, и в тренировъчния процес. Дано да се оправим. Не може да продължава все така. Райли Оуенс официално повече няма да играе за ЦСКА."