Съставът на Юта Джаз постигна домакински успех над Торонто Раптърс в първия ранен мач от програмата на НБА тази вечер. Възпитаниците на Джери Слоън се наложиха със 109-101 и продължават да бъдат на 5-а позиция в Западната конференция с 40 победи и 23 загуби. Дерон Уилямс бе над всички в двубоя с 25 точки и 9 асистенции, а Мехмет Окур завърши с 19 точки и 11 борби за успеха на "Джазмените". Пол Милсап отбеляза 18 точки и овладя 11 борби, Кайл Корвър наниза рекордните за него за сезона 20 точки, а Андрей Кириленко се отличи с 18 за победата на домакините.

Крис Бош реализира 30 точки и овладя 10 борби, Андреа Барняни вкара 20 точки, Антъни Паркър завърши с 16, а Хосе Калдерон приключи с 10 при поражението на канадците.

Бош отбеляза общо 15 точки в третата четвърт за водачеството на гостите с 87-81 след 36 минути игра. В началото на четвъртата част обаче Андрей Кириленко наниза 6 безответи точки, с които върна Джаз в мача. Юта поведе, 6:33 минути преди края на последната четвърт и в крайна сметка не изпусна водачеството до края. Тимът от Солт Лейк Сити победи своя съперник с 28-14 в частта, като канадците отбелязаха едва 6 от своите 19 стрелби в нея.