Милуоки победи Индиана със 141:131 като гост в среща от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация (НБА) на САЩ и Канада.

Янис Адетокунбо отбеляза 41 точки и овладя 12 борби, а Джу Холидей и Крис Мидълтън се включиха със съответно 23 и 17 точки за успеха. Общо седем баскетболисти на Бъкс завършиха с двуцифрен точков актив, включително Брук Лопес, който добави 15. Майлс Търнър бе най-резултатен за Индиана с 24 точки, а Бъди Хийлд добави 22, от които пет тройки.

Минесота се справи като домакин на Мемфис със 111:100 в друга среща от вечерта. Антъни Едуардс реализира 25 точки, 7 борби и 7 асистенции, докато Кайл Андерсън се отчете с 23 точки, негово най-добро постижение за сезона. Ди"Анджело Ръсел завърши с 19 точки, 7 асистенции и 3 борби за Минесота, който спечели десети от последните си 14 мача. За Мемфис Джа Морант допринесе с 27 точки, 11 асистенции и 10 борби, записвайки четвъртия си "трипъл-дабъл" от началото на сезона. Той вкара 20 и повече точки в 12-и пореден двубой.

Оклахома Сити също постигна домакински успех над Кливланд със 112:100 след 35 точки и 8 асистенции на Шей Гилджъс-Аликзандър. Победата бе шеста в последните осем срещи за Тъндър. Дариъс Гарланд реализира 31 точки и 13 асистенции за Кавалиърс, които загубиха за четвърти път в последните си шест мача. Евън Мобли добави 23 точки и 11 борби за Кливланд, който отново беше без Донован Мичъл. Той пропусна втори пореден двубой за тима, както и пети от последните шест.

Маями надигра Орландо у дома със 110:105. Джими Бътлър вкара 29 точки, включително ключова стрелба, плюс наказателен удар при оставащи 1:29 минути в мача. Бътлър овладя 6 борби и направи 6 асистенции за успеха. Бам Адебайо се включи с 20 точки. Кейлъб Мартин завърши с 13 точки и 7 борби за Маями, който взе трета поредна победа и четвърта в предишните си пет мача. Франц Вагнер, Паоло Банкеро и Коул Антъни отбелязаха по 19 точки за Орландо.

Домакинска победа постигна и Голдън Стейт над Торонто със 129:117 след 35 точки и 11 асистенции на Стеф Къри. Клей Томпсън помогна с 29 точки за втория пореден успех на Уориърс. Фред ВанВлийт се отчете с 28 точки за гостите, а Скоти Барнс добави 24.