Сан Антонио Спърс записа шестата си победа от началото на сезона в НБА, след като се наложи със 112:98 (23:18, 26:32, 37:24, 26:24) над тима на Милуоки Бъкс и по този начин спря добрата серия на гостите, нанасяйки им четвъртото им поражение. Домакините водени от Тим Дънкан изнесоха много силен мач в своята зала "АТ&Т Сентър" и сломиха противника си с чудесна игра през втората част и по-специално в третата четвърт спечелена с 37:24.

Звездата на вечерта определено бе Дънкан, който направи дабъл-дабъл от 24 точки и 12 борби. За Сан Антонио силно включване от резервната скамейка направи и Мат Боунър, който наниза 23 точки за 25 минути на терена. От гостите пък можем да отлчим играта на Ерсан Илясова, който вкара 20 точки, но не успя да помогне на тима си да постигне нещо повече.