Стеф Къри се завърна в игра за Голдън Стейт, но това не помогна на "воините" да избегнат загубата с 113:121 при домакинството на Торонто. Така Раптърс си осигуриха място в плейофите на НБА.

Норман Пауъл вкара невероятните 19 от 30 точки за гостите във втората четвърт. В третия период Къри и Ерик Паскал стопиха изоставането на Воините до точка. Ключови стрелби на Паскал Сиакам в края донесоха успеха на Торонто.

Къри игра 27 минути, в които вкара 23 точки, взе 7 борби и направи 7 асистенции, стреляйки 8/18 от полето, включително 3/12 от тройката.

Норман Пауъл записа личен рекорд в кариерата си с 37 точки за Торонто, който спечели повторението от миналогодишните финали в НБА. Кайл Лаури добави "дабъл-дабъл" 26 точки и 10 асистенции, Паскал Сиакам отбеляза 17 за Раптърс, а Серж Ибака завърши с 13 точки и 13 борби.

Деймиън Лий вкара 23 точки за калифорнийците, Андрю Уигинс се отчете с 21 точки и 10 борби а Маркис Крис и Ерик Паскал добавиха съответно по 17 и 16 точки.