Отборът на Сан Антонио победи Индиана със 108:97 като домакин и остана начело в Западната конференция. "Пешеходците" пък са сред най-слабите отбори на изток.

Първите две части преминаха равностойно и преднината на "шпорите" на полувремето бе само 2 точки. Тогава дойде шокиращата трета четвърт, в която Сан Антонио отбеляза 34 точки срещу 21 за Индиана.

Тази разлика се оказа достатъчна за настоящите шампиони в Асоциацията. В последната част Пейсърс навакса 4 точки, но това не стигна, за да бъде избегната загубата.

За "пешеходците" Дани Гранър вкара 22 точки, докато за "шпорите" най-резултатен бе Ману Джинобили с 28 точки. Другите две звезди на Сан Антонио Тони Паркър и Тим Дънкан вкараха съответно 19 и 6.