Антоан Джеймисън помогна за постигането на една от най-големите победи през сезона на "магьосниците" от Вашингтон над Бостън със 105:91 в "Банкнорт Гардън".

"Ние сме един от най-добрите тимове в лигата - в един ден побеждаваме Далас, в друг губим от Шарлот. И ние не знаем какво става", заяви Джеймисън.

В двубоя с Бостън Джеймисън реализира 34 точки и помогна за победата, а това беше 11 загуба на Бостън. Карон Бътлър добави 21 точки и спечели 11 борби, а също така Джилбърт Аринас финишира с 23 точки за "магьосниците".

С тази победа, която е шеста от седем срещи тимът се придвижи на първото място в Источната конференция. Брендън Хеууд добави 11 точки и 9 борби.

За домакините Делонте Уест вкара 22 точки и направи 11 асистенции, а Райън Гомес добави 20 точки при загубата.Това е един от най-слабите сезони за Бостън след този през сезон 96/97 година.

Домакините успяха да се противопоставят на гостуващия тим само в първата част на двубоя, когато разликата беше едва една точка. На полувремето дори домакините водеха с две точки 50:48, но през втората част на срещата отстъпиха инициативата и допуснаха загубата в двубоя.