Андрю Бинъм направи мача на кариерата си до момента при победата с 97:84 срещу Орландо Меджик в "Стейпълс Сентър".

Центърът вкара десет точки, спечели 18 борби и направи четири чадъра. Пау Гасол беше най-резултатен с 23 т., а Лемар Одом добави 16. Борещият се с навехнал ляв глезен Кобе Брайънт финишира с 16 т.

Лейкърс вече е с рекорд от 10 победи и едва една загуба след прекъсването за Мача на звездите. "Беше наистина трудно, опитвах се да спечеля всяко единобоство. Наистина, това е нещото, върху което бях фокусиран", заяви щастливият Бинъм.

Маями Хийт разби Сан Антонио Спърс със 110:80 в понеделник вечер в "Америкън Ейрлайнс Арена". Крис Бош завърши с 30 точки, докато Дуейн Уейд добави 29. За "горещите" това беше трета поредна победа, с която може да се каже, че взеха малък реванш от противника си.

На 4 март в Сан Антонио Хит падна с 95:125. Спърс, които загубиха четвъртата част със 17:33, бяха водени от Тони Паркър, нанизал 18 т. Поражението прекъсна серията им от три поредни успеха.