В една от най-резултатните срещи в двубойте от първенството на НБА Сакраменто Кингс загуби в домашната си зала "Арко Арина"пред погледа на 17 000 зрители загуби от Юта Джаз с резултат 101:110.

В първите две части домакините водеха в резултата, но в решителните мигове на двубоя се огънаха и загубиха срещата. Първата част завърши 30:20 в полза на домакините, а втората завърши при резултат  25:17.

В решителните части на срещата Юта взе решителни действия и след като спечели само с 5 точки третата част, в четвъртата победи с 39:17, а с това спечели и срещата.

Най-резултатни за гостите бяха Бузър с 32 точки и Дерон Уйлямс с 20 точки. Кевин Мартин игра най-добре за домакините като наниза цели 24 точки.