Трейси Макгрейди вкара 21 точки, спечели 11 борби и направи 7 асистенции, а Яо Мин добави 20 точки и 12 борби за Хюстън Рокетс, за победата над Чикаго Булс с 1 точка разлика - 101:100.

Рафър Алстън наниза 19 точки, а резервата Скот Паджет вкара 11 точки за победата над Булс, която беше седма от девет срещи.

Бен Гордън отбеляза свойте 30 от общо 37 точки през второто полувреме.за Чикаго но това не стигна за победата.
Той вкара девет точки в последната минута и намали преднината на Хюстън само до 3 точки - 95:92.

След размяна на кошове резултатът стана 97:95 за Хюстън, за да се фиксира след това крайният резултат от двубоя - 101:100.

Голдън Стейт постигна победа при домакинството си на Сакраменто Кингс със 113:105. Гардът на Уориърс Барън Дейвис бе над всички, отбелязвайки 36 точки и 16 асистенции. Кевин Мартин пък се отчете с 26 за гостите.