Отборът на Филаделфия Севънтисиксърс победи Милуоки Бъкс със 110:102 у дома в двубой от редовния сезон на НБА. В "Уелс Фарго Сентър" във Фили двама от претендентите за MVP на сезона Джоуел Ембийд и Янис Адетокумбо направиха интересен дуел, но центърът на Сиксърс надделя и изведе своя тим до успех.

Ембийд завърши с 32 точки, 11 борби, 8 асистенции и 3 чадъра за 36 минути игра, а Тайрийз Макси добави 24 точки за 20 минути на корта. От своя страна Адетокумбо реализира 25 точки и 14 борби, а Боби Портис се отчете с 21 точки и 11 борби.

За Бъкс (11-4) това бе четвърта загуба в последните шест мача, като след тази серия те бяха изместени от първото място на Изток от Бостън Селтикс (13-3). Филаделфия се изкачи до осма позиция в същата Конференция с актив 8-7.