В среща от първенството на НБА Чикаго Булс надигра категорично Маями със 126:96.

Най-резултатен за победителите бе Бен Гордън, който реализира 24 точки за успеха, а съотборникът му Джо Смит добави 23 точки и спечели 5 борби.

Въпреки усилията на Шакил О`Нийл Маями не успя да се противопостави на гостите. Гигантът вкара 24 точки и спечели 10 борби, но това не стигна за успеха.

Булс успя да наложи своя начин на игра и взе предимство още в първата част на мача, а на почивката разликата беше 5 точки. През второто полувреме Чикаго успя да увеличи преднината си и тя достигна до 30 точки в края на двубоя.

Въпреки успеха Чикаго заема последното място в Централната дивизия на Източната конференция, а Маями с едва 8 победи и 29 загуби заема последното място в Югоизточната дивизия на Източната конференция.