Националният отбор на България до 19 години завърши наравно 1:1 срещу връстниците си от Македония в приятелска среща, която се проведе на тренировъчната база на ФФМ в Скопие.

Мачът трябваше да се играе на 2 септември, но беше отложен поради лоши метеорологични условия.

В 49-ата минута домакините откриха резултата. Адриан Чиволи беше изведен с пас от дълбочина и прехвърли влезлия на полувремето вратар Ивайло Сайков. В 87-та минута Чавдар Ивайлов центрира от фаул в нашата половина и изведе непокрития Юлиян Чапаев на добра позиция, но последния се засуети и изгуби контрол над топката. Все пак логичното се случи в 90-та минута, когато Божидар Краев изравни, останал сам срещу противниковия вратар.

Втората контрола между Македония и България, която беше предвидена за днес няма да се състои.