Наставникът на България Ивайло Петев видимо не хареса един от въпросите, които бяха свързани с това дали специалистът има подкрепата от страна на ръководството на БФС.
"Провокираш, а? Нека да изчакаме, нека мине утрешната квалификация и оттам натам ще видим вече какво ще правим. Мисля, че работим до момента добре с ръководството на БФС", обясни нервно той.
"Нека не забравяме, че когато аз поех този отбор той никога не е бил на първото място, момчетата сами си го извоюваха, прегоряхме в двубоя с Норвегия, трябва да си извадим изводите, трябва да имаме трезва преценка за нещата", припомни Петев.
blue violence
на 13.10.2015 в 05:49:49 #1Ало,Стриптизьора,кога па сте били на първо място,ливадоооо?!?!
