Халфът на младежкия национален отбор на България Никола Илиев даде своето мнение след победата на родния тим над Израел в последния мач от квалификациите за Европейското първенство догодина.

"Лъвчетата" успяха да се наложат с 1:0, като именно Илиев вкара единственото попадение.

"Много здрав мач срещу един добър съперник. Не знам как са на последно място. Радвам се, че взехме трите точки в срещата. Бяхме една идея по-хитри и успяхме да ги надхитрим. Радвам се, че успях да отбележа и да помогна да спечелим. Със сигурност можеше да се представим по-добре, но третото място е задоволително", призна Илиев.

"Готов съм да бъда лидер за следващите квалификации и се надявам да се съберем една добра група с добри футболисти. Ще ми липсват всички тези момчета, защото този колектив е много добър. Всеки застава до другия. Зависи в каква форма си за това дали ще те повикат в първия тим. Аз давам всичко от себе си и се надявам да бъде забелязано", заяви Илиев.

"Лъвчетата" завършиха с победа квалификациите за Евро 2025

"Лъвчетата" завършиха с победа квалификациите за Евро 2025

Избраниците на Александър Димитров надиграха Израел