Националният отбор на България до 15 години постигна победа с 6:0 над Черна гора в контрола, която се игра на Бояна. Преди няколко дни двата отбора завършиха наравно 3:3.

В 27-ата минута нападателят на Левски (Сф) Габриел Йорданов скочи най-високо след изпълнение на ъглов удар от Ернан Ангелов и с глава забоде топката в горния десен ъгъл. Пет минути по-късно Николай Попов завърши чудесно контраатака и прати топката в мрежата след подаване на капитана Васил Иванов.

Самият Иванов направи 3:0 минута преди края на първата част, изпращайки неспасяемо топката в сглобката на гредите.

През втората част първо Даниел Чаушев и после Петър Байраков отбеляза четвъртото попадение в срещата. Крайното 5:0 оформи Даниел Димов.

БЪЛГАРИЯ: Александър Панайотов (41 - Дамян Дамянов), Димитър Кунев (47 - Тодор Илиев), Ернан Ангелов (47 - Дариус Дуролари), Габриел Йорданов (47 - Петър Байраков), Николай Попов (41 - Преслав Стойков), Даниел Чаушев (47 - Джем Андонов), Мартин Ковачев , Васил Иванов (51 - Росен Кръстев), Андрей Нешев (51 - Даниел Димов), Виктор Добрев (41 - Деан Несторов)