Младежкият ни национален отбор загуби контролната среща срещу връстниците си от Гана с 1:2, играна на ст. "Славия" в столицата.

Българите започнаха мача вихрено. Още в 5-ата минута след разбъркване в наказателното поле Лъчезар Балтанов шутира, но кълбото срещна противников бранител, който бе застанал на голлинията и изби в корнер. Минута след това Балтанов поправи грешката си, след като след центриране от ъгловия удар, изпълнен от Тонев, бранителят на Левски с глава се разписа за 1:0.

В 34-ата мин. гостите стигнаха до първото си голово положение, но Адия от няколко метра на уцели вратата на стража Марио Кирев. До края на полувремето пред двете врати до нови голови положения не се стигна.

През втората част гостите бяха тотално преобразени. В 56-ата мин. капитанът на Гана Рами проби от ляво, пусна кълбото към Ишмаел и той от около 10 метра възстанови равенството - 1:1. В 67-ата м играчите на Гана стигнаха до пълен обрат. Адия бе изведен сам срещу влезлия като резерва Денчев и без особен проблем го преодоля за 1:2.

Младежите на Гана победиха напълно заслужено, защото надиграха българите и можеха през второто полувреме да отбележат още няколко гола.