Младежкият национален отбор на България загуби от Гърция в контрола, играна днес на стадиона на "Пансерайкос". Нашите отстъпиха с 1:2 на южните съседи.

Домакините започнаха много по-активно и откриха резултата още в 6-ата минута. Точен беше Аристидис Сойледис, който със страхотен шут от около 25 метра препарира Стефано Кунчев.

Най-добрият през първите 45 минути за нашите бе Александър Тонев, който пропусна няколко положения. Все пак, именно крилото на ЦСКА бе точен в 66-ата минута, когато изравни резултата.

Той центира много остро от фаул, няколко футболисти се разминаха с топката и тя влезе в мрежата.

След пробив от дясно и остро центриране Мартин Дечев можеше да си вкара автогол, след като изпрати топката в страничната греда. От 4-5 метра при добавката Танасис Карагунис донесе победата на Гърция - 2:1.