Младежкият национален отбор победи Грузия с 1:0 в приятелска среща, играна на базата в Бояна. Победния гол отбеляза халфът Владимир Айтов в 74-ата минута.

Младокът се възползва от перфектно центриране в наказателното поле, като ударът му срещна напречната греда, а след това тупна и премина голлинията. Като цяло мачът вървеше към равенство, а грузинците нямаха късмета да отбележат, като техен удар срещна гредата преди почивката.

Следващата проверка на нашия тим е срещу Гърция след няколко дни.

Футболистите на селекционерът Антони Здравков записаха трета победа в последните си пет мача. Тимът ни е в група с отборите на Франция, Словения, Черна гора, Казахстан и Люксембург.

БЪЛГАРИЯ - ГРУЗИЯ 1:0

1:0 Владимир Айтов (74")

Антони Здравков: Щом звездите на Реал (Мадрид) няма да почиват, ние също трябва да бъдем на линия

Сухия: Щом звездите на Реал няма да почиват, ние също трябва да бъдем на линия

"Необходимо е да адаптираме новите играчи"