Селекционерът на младежките национали Иван Колев е пред уволнение, след като тимът направи поредната си издънка, информира "БЛИЦ"  Младите футболисти загубиха с 1:2 приятелския мач с Гана, състоял се на стадион "Славия". Двубоят бе наблюдаван от президента на БФС Борислав Михайлов и от члена на Изпълкома Емил Костадинов, който е отговорник за младежките национали.  Боби си тръгна бесен от стадиона след падналия втори гол в нашата врата. Костадинов също не бе в настроение от видяното на терена. Не е изключено още тези дни да се стигне до треньорска рокада.

Мачът започна добре за българите. Още в 5-ата минута те поведоха след гол на капитана Лъчезар Балтанов. През второто полувреме обаче ганайците поеха инициативата и на няколко пъти застрашиха опасно българската врата.