Полузащитникът на младежкия национален на България Емил Ценов отбеляза единствения гол при загубата с 1:3 от  Полша в квалификации за Европейското първенство за младежи. След мача той коментира причините за поражението:

"Отстъпвахме в борбата за първа и втора топка. Водихме на полувремето, имахме шанс да се поправим през втората част. Почна злощастно второто полувреме, но допуснахме два бързи гола. Имахме шанс да изравним, опитахме, но след третия гол стана много тежко.

Всеки един мач трябва да взимаш трите точки, или да извлечеш максимума, защото нямаш шанс да се поправиш. В крайна сметка играем за нас. Досега правим успешни квалификации. Няма да се класираме, но представяме достойно представяне и хубав футбол. Дано извлечем максимума и шест точки".

Александър Димитров: В момента това са реалностите