В типичния си стил, Николай Бодуров коментира второто място в крайното класиране на група С, Дивизия 3 от турнира Лига на нациите.
България изгуби битката с Норвегия за лидерската позиция, след като направи грешна стъпка при домакинството си на Словения (1:1).
"Започнахме добре в групата, но последните мачове не успяхме да ги изиграем както трябва и не победихме. Всички предпочитат по-грозна игра, но да е победа. Днес за победата не ни достигна един гол. Себераздаване и желание има, но трябва да започнем да играем и повече футбол. Последните два мача създадохме много положения, но не ги вкарахме и не победихме. Трябва да си вярваме повече и ще се получат нещата".
"Готови сме за квалификациите, но всеки път сме готови и все не можем да се класираме. Трябва да вдигнем нивото. Иначе ще си кретаме втори-трети", коментира Бодуров.
rangel-angelov
на 20.11.2018 в 10:54:21 #2колко сте тъпи говеда ако не беше Бодура гостуванията в Словения и Норвегия щяха да са катастрофа
red_pride
на 20.11.2018 в 03:33:55 #1На майка ти у сокъря копач