Националният селекционер Красимир Балъков коментира равенството 0:0 при гостуването на Черна гора.

"Показахме характер, искахме на всяка цена да победим. През втората част имахме спад за около 15 минути, но до края на двубоя искахме повече победата. Мисля, че направихме добра крачка напред.

Виждате, че искахме да победим на всяка цена. Това се видя и от формацията и момчетата, които бяхме избрали. През второто полувреме не влязохме в ритъм и трябваше да правим смени.

Попето играе на същата позиция и в клуба си. Идеята беше да имаме по-добро притежание на топката и да имаме по-добри идеи е средата. Доволен съм от желанието за победа и себераздаването.

Марселиньо и Вандерсон дадоха много, но противника ни изненада с пасивността си и сгъстените пространства между линиите. Това ни затрудни.

Това е една малка светлинка в тунела. С всяка точка или 3 се добива самочувствие и се надявам срещу Англия да се справим добре. Във футбола нищо не е невъзможно", заяви Балъков.

Черна гора и България не се победиха - 0:0

България отново не успя да се справи с Черна гора, "лъвовете" вече десет мача без победа