Треньорът на Наполи Маурицио Сари беше много разочарован след домакинското равенство 1:1  с Милан в срещата от Серия "А". То не позволи на тима му да си върне първото място в класирането и той остана на точка след Ювентус. Сари отдаде слабите резултати в последните три мача на липсата на късмет. Наполи допусна две загуби с по 0:1 от Ювентус и Виляреал в Лига Европа и сега равенство с Милан.

"Знаете ри какво ни липсваше в последните три мача? Малко късмет. Срещата с Ювентус бе доста по-различна, тъй като там нямаше много положения. Тази вечер и двата отбора имаха своите шансове, но можем много да съжаляваме, че първото полувреме завърши наравно, тъй като Милан вкара малко преди почивката. Преди изравняването имаше фаул срещу Хисай.

Искам да се извиня на нашите привърженици. Днес те бяха великолепни. Направихме всичко възможно да победим, но нищо не се получаваше. Ударихме и греда, а в един момент започнахме да се изнервяме. В края дори рискувах, като играхме с четирима нападатели. Видях как отборът действаше без топка и съм доволен, че той показва напредък в този компонент", каза Сари.