Наполи спечели инфарктно с 2:1 срещу Парма у дома след два гола в добавеното време на срещата.

Дебютиралият Ромелу Лукаку се прояви с изравнителен гол, а обратът се случи след като гостите вече бяха останали с 10 души на терена.

Анже-Йоан Бони откри в 19-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря Мерет срещу него.

Снимка 680817

Гостите водеха до самия край, макар че в 76-ата минута вратарят им Сузуки беше изгонен за втори жълт картон.

Драматичният завършек започна с отсъждане на дузпа за Наполи, която беше преразгледана с ВАР и отменена.

Снимка 680816

В 92-рата минута появилият се като резерва Лукаку получи една топка в пеналта, освободи се от пазача си и стреля за 1:1.

4 минути по-късно Андре-Франк Замбо Ангиса направи обрата пълен и с глава донесе победата на Наполи.