Наполи спечели визитата си на Аталанта в срещата между двата тима от 14-ия кръг на Серия "А".

"Небесносините" се наложиха с 2:1, след късно попадение на Аркадиуш Милик.

С успеха Наполи събра 32 точки на второто място във временното класиране и изостава с 8 от лидера Ювентус. Наполи вече 7 мача няма загуба в Италия.

Аталанта пък допусна второ поредно поражение, като заема 11-ото място с 18 точки в актива си.

Наполи излезе рано рано напред в резултата. Фабиан Руис бе точен още във втората минута на срещата, завършвайки отлична акция на гостите.

Снимка 384790

Източник: twitter

Домакините успяха да изравнят в 56-ата минута чрез Дуван Сапата, който оползотвори пас от Ханс Хатебоер.

В 85-ата минута обаче Аркадиуш Милик получи отлично подаване и не сгреши останал очи в очи с вратаря, за да направи резултата 2:1 за Наполи и да подпечата успеха на гостите.

Наполи и Киево не се победиха - 0:0

Наполи се провали пред собствените си фенове, не успя да победи последния в класирането