Шампионът на Италия Наполи разгроми Лече като гост с 4:0 в мач от седмия кръг на Серия "А".

Съставът воден от Руди Гарсия поведе в резултата в 16-ата минута чрез норвежеца Лео Остигор, който се възползва от асистенция на Жиелински.

През втората част за шампионите се разписа и таранът Виктор Осимен, който има проблеми в клуба заради видео, в което бе осмян. То изтече в профила на Наполи в Тик-Ток и въпреки че бе изтрито по-късно, агентът му не изключи възможността да съдят  клуба.

Другите две попадения паднаха в самия край на мача, като точни бяха Джанлука Гаетано и Матео Политано от дузпа.

След този успех Наполи се изкачи на трето място в класирането с точка зад миланските грандове Интер и Милан, но и с мач повече. Лече пък е на седма позиция.

Руди Гарсия: Уверявам ви, че Осимен обича Наполи

"Видеото не е било с цел да навреди, но имаше инстинктивни реакци"