Треньорът на Монтана - Светлан Кондев не скри разочарованието си след загубата от Хебър (Пазарджик) с 0:1 на "Огоста". Ето какво каза той:

"За кой ли път основни играчи в предни позиции изневеряват. Второто полувреме имахме някои положения за гол, но първото бе безобразно слабо. Хебър отбеляза и заслужено загубихме.

Много красиво попадение стана след разиграване. Фланговете не бяха активни. Центриранията бяха малко, търсехме играта с гръб към вратата. Второто полувреме освежихме фланговете и можеше да изравним. Но и точката не ни устройваше.

Още от подготовката целта ни беше да се завърнем в efbet Лига, но не знам на какво не издържаме на напрежението ли. Ще направим всичко възможно отборът да побеждава. Ще се постараем да им вдъхваме увереност и кураж.

Да, имаме млади момчета, които трябва да играят под напрежение, но така се израства. Отдалечаваме се от първите места, след като другите отбори си печелят мачовете. Губим срещу директен противник, за да скъсим дистанцията. Дано да подобрим играта и резултатите на тима. Не се притеснявам за поста си", каза Кондев.